ביטוחים
English   Hebrew
Med More ← ביטוחים ← ביטוח נסיעות לתרמילאים - אקסטרים ← שאלות ותשובות
שאלות ותשובות
שאלות ותשובות
רגיל Travel
נשים בהריון
אקסטרים - מוצ'ילר
עסקית שנתית - ביזנס
מצב רפואי קודם
שלח שאלות
טפסים להורדה
תביעות
 

שאלות ותשובות

 שאלות ותשובות - ביטוח נסיעות לחו"ל

מהו מצבך הבריאותי ? – האם אתה בריא ? אולי אתה לוקח כדור כלשהו "רק" להורדת לחץ דם ? אם התשובה היא כן , אסור לכם לקנות ביטוח נסיעות לחו"ל רגיל אלא ביטוח שיכסה אתכם גם בהחמרה למצב קיים , כל כדור הנלקח ע"י מבוטח דורש רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ב"מנגו" עם הרחבה למחלה קיימת , העלות של הביטוח יקרה יותר אך לא תעמיד אתכם בפני בעייה ברגע האמת. 

מהו סכום הכיסוי ? – כמו שציינו למעלה בהרבה מאוד פוליסות כולל אלו של חלק מקופות החולים יש מגבלה לגבי סכומי השיפוי/פיצוי לכן בדקו בפוליסות שאתם רוכשים האם יש מגבלות לגבי סכומי השיפוי ? אם כן חפשו פוליסה אחרת , זה לא משנה אם יש סה"כ פיצוי על 1 מליון דולר שכר מנתח מוגבל ל 20,000$ בכל מקרה חו"ח תצטרכו להוציא כסף מכיסכם.

מהי מטרת הטיול ? האם חופשת סקי ? אולי טיול טרקים בהודו ? מסקנה, יש לשאול ולהישאל על כל הנושאים האלו כי הצורך הביטוח במקרה חופשת סקי שונה לחלוטין מהצורך הביטוחי בעת טיול טרקים, חילוץ אווירי בטרק שונה מחילוץ באמצע פריז ! לכן בכל נסיעה הקפידו לציין את מטרת הטיול ולרכוש פוליסה ב"מנגו" בהתאם לצרכיכם ! אל תחסכו באינפורמציה זה רק ייסייע לכם לרכוש את הפוליסה הנכונה.

האם את בהריון ? מזל טוב את בהריון ורוצה לחגוג וזה בסדר נוסעים לברלין לחגוג וגם זה טוב אך הכי חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ב"מנגו" שיכסה חו"ח גם אותך , גם את הוולד ולברר עד איזה שבוע של ההריון מכסה הביטוח שבוע 30 ? אולי שבוע 32 ? , האם ההריון רגיל או הריון מבחנה ? כל זה חשוב כי לא כל החברות ביטוח מוכרות אותו כיסוי לנשים בהריון ואלו בדיוק אותם דגשים קטנים שצריך לתת עליהם את הדעת .

לכמה זמן אני נוסע ? בכל פוליסה יש את מגבלת משך השהייה בחו"ל, בפוליסות רגילות משך השהייה בחו"ל בדרך כלל עד 180 יום ואילו בפוליסות לאנשים עם בעיות רפואיות משך השהייה מוגבל לשהות של 90 יום ואף 30 יום בלבד , תלוי בגילך לכן כדאי לברר ב"מנגו" לכמה זמן , בהתאם לגילי ומצבי הבריאותי הפוליסה תכסה אותי בחו"ל .

כמה ימים בשנה אני שוהה בחו"ל ? – באם אתה איש עסקים כדאי ורצוי לרכוש פוליסת ביזנס של מנגו על מנת שתשמור על רצף ביטוח לתקופה ארוכה , גם אם שבת לארץ , מאחר וזה יחסוך לך זמן וטרדה.

ביטוח מטען מה מכסה ? האם שחזור דרכון ? מה גובה הפיצוי המכסימלי לפריט ? בדרך כלל סכום הפיצוי מוגבל אך חשוב לבדוק היכן בכל זאת נקבל יותר ?

האם ניתן לבטח מטען חריג ? התשובה היא כן , אבל תלוי איזה מטען , מחשב נייד כן , אופניים כן וכן הלאה באם יצאתם עם מטען חריג בררו כיצד ניתן לבטח אותו , כמובן שיעלה לכם בפרמיה נוספת .
לסיכום: ביטוח נסיעות לחו"ל הוא החלק הזול בכל טיול, לצערנו לא כולם נותנים את הדעת על חשיבותו אנחנו מחובתנו לבדוק מהו המוצר הנכון בשבילנו ושחו"ח לא נופתע בשעת צרה . לגבי הביטוח שבחינם ?  עלות הביטוח נסיעות לחו"ל כל כך נמוכה ביחס לעלות הכוללת של הטיול שלא כדאי להסתמך על הביטוח בחינם של כרטיסי האשראי וכדאי  לרכוש פוליסה אמיתית ב"מנגו"

למשך איזו תקופה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ? הרבה מאוד פעמים המבוטח מחשב את אורך טיולו רק עבור אותם ימים בהם הוא שוהה בחו"ל. בהרבה מאוד שיחות טלפון שמקיים המבוטח עם חברת הביטוח "שכח" הלקוח את יום הטיסה ואת יום החזרה וברור לנו שלא בכוונה נשכח יום הטיסה או החזרה אלא,לדוגמא, כתוצאה מאי מתן תשומת לב למועד יציאת הטיסה מהמדינה בחו"ל לישראל. כגון טיסה שיוצאת מלונדון בשעה 22:00 ותנחת בישראל ב 01:30 יש להחשיב ולרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עבור יום נוסף כי נחתנו בישראל בשעה 1:30 לפנות בוקר.
לכן בעת בואך לרכוש פוליסה ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב כי תבחן מהי ההגדרה של חו"ל בדרך כלל בהגדרה של הפוליסה רשום כי חו"ל לצורך הביטוח מוגדר כ"כל ארץ מחוץ לישראל , כולל אוניה או מטוס בדרכם מישראל או אליה " מדוע אנו צריכים לרכוש ביטוח גם עבור הטיסה ? מאחר והרבה מאוד פעמים אנו נתקלים במבוטחים שיש להם בעיות רפואיות שמחמירות כתוצאה מהטיסה ואם הם לא ירכשו ביטוח נסיעות לחו"ל גם עבור יום חזרה הבעיה הרפואית וטיפולה בארץ לא יוכר !
לכן חשוב מאוד שבעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל תוכל לרכוש את ביטוח הנסיעות לחו"ל הנכון ומותאם ביותר עבורכם ובהתאם לצרכיכם !.

השתתפות עצמית בעת תביעה כמה ? כל פוליסה של ביטוח נסיעות לחו"ל יש את סעיף ההשתתפות העצמית . סעיף זה למעשה ייעודו הוא למנוע את הגשת התביעה עבור תביעות בסכומים מאוד נמוכים.
בכל פוליסה ביטוח נסיעות לחו"ל ולא משנה באיזה חברה היא נרכשת אנו נתקלים בסעיף זה. בפוליסה ביטוח נסיעות לחו"ל הנרכשת חשוב להקפיד מהי גובה ההשתתפות העצמית, כדוגמא :

א. יש פוליסות לנסיעות לחו"ל לחולה לב ההשתתפות העצמית היא 50$ לאירוע, לא תהיה השתתפות עצמית בעת אשפוז או טיפול חירום בשיניים.

ב. בפוליסה נסיעות לחו"ל לאוכלוסיה עם בעיות רפואיות ( שלא לב) ולאוכלוסיה בריאה ההשתתפות העצמית היא 50$ לאירוע , לא תהיה השתתפות עצמית בעת אשפוז או טיפול חירום בשיניים.
חשוב להדגיש כי בפוליסה נסיעות לחו"ל של קופת חולים כללית לדוגמא ההשתתפות העצמית במקרה של החמרה למחלה קיימת הוא 150$ ועבור תביעות רכוש ההשתתפות היא 50$ .

ביטוח נסיעות לכל המשפחה ? הקיץ הגיע והחופשה השנתית בפתח ,אתם בוחרים את המקום, המסלול, בתי מלון עליהם תיסעו עם הילדים , אז אל תשכחו עוד פרט אחד קטן , אך החשוב ביותר. רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל עבור כל המשפחה . בדרך כלל לאבי המשפחה יש ביטוח נסיעות לחו"ל במסגרת כרטיס האשראי שברשותו , כרטיס זה מכסה את אבי המשפחה חלקי ביותר ( ניתן לקרוא מאמר על היקף הכיסוי הביטוחי במסגרת כרטיסי האשראי, באתרים העוסקים בנושא ) אי לכך לאב המשפחה נמליץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל בעלות של כ 1.5$ ליום וזאת בתנאי שהוא בריא. אם חו"ח אבי המשפחה סובל מבעיה רפואית יעלה לו הביטוח כ 3.5$ ליום , ביטוח שיכלול החמרה למצב הרפואי הקיים.
ביטוח נסיעות לחו"ל לאם המשפחה יעלה כמו לאב למעט באם היא בהריון , במקרה של הריון יעלה הביטוח כ 4.5$ ליום. הביטוח יכסה חו"ח את אשפוז האם בשל הריונה או/ו אשפוז של הולד. בד"כ עלות הביטוח לילד תעלה כ 1.5$ ליום והפוליסה הנרכשת בסכום זה היא המקיפה ביותר מסוגה . לסיכום : תמורת סכום של כ 6$ ליום תוכל משפחה של זוג מבוגרים ושני ילדים לרכוש את הביטוח המקיף ביותר עבורם. לכן בבואכם לתכנן טיול לחו"ל למשך 10 ימים קחו בחשבון כי יש להוסיף לעלות הטיול עוד סכום של 0.15% מעלות הטיול וזאת כדי להבטיח לכם שקט נפשי


ביטוח נסיעות שמכסה פגיעה בצד ג' בכל פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל המשווקות בישראל ניתן למצואת א הכיסוי אשר מגן שאם חו"ח בטעות פגע המטייל בצד ג' בעת טיולו בחו"ל יהיה מהיכן לפצות את הנפגע. המקרה בו נסע מטייל לחו"ל ופגע בצד ג' הוא מקרה שאינו נפוץ , אך לצערנו גם זאת יכול לקרות ואז הפוגע יכול ויהיה חייב לנפגע עשרות אלפי דולרים. במקרים אלו בפוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל הקיימות במדינת ישראל, המבטח ( חברות הביטוח) ישפו את המבוטח בסכומים שבין 50,000$ - 100,000 $ תלוי בסוג הפוליסה וזאת עבור נזקי גוף או רכוש אשר ארעו בתקופת הביטוח.
באם חו"ח ארע מקרה ביטוח בחו"ל לא ישולמו תגמולי ביטוח לפי סעיף זה כאשר החבות של המבוטח כלפי הצד השלישי הינה אחת מהחבויות שלהלן : חבות מעבידים ,חבות חוזית או חבות כלפי בן משפחה קרוב של המבוטח. חבות עקב מעשה מכוון , מעשה זדון או מעשה בלתי חוקי . חבות בגין בעלי חיים השייכים למבוטח או בשליטתו או בהחזקתו תחת השגחה חבות עקב משלח יד , עסק או מקצוע . חבות עקב בעלות או אחזקה או שימוש בכלי רכב בכלי טייס או כלי שייט חבות כתוצאה מעיסוק בטיפוס הרים ,בצלילה,ברכיבה בשימוש בכלי נשק ובספורט חורף.
לסיכום חשוב לדרוש שגם בפוליסה ביטוח נסיעות לחו"ל הנרכש על ידך יהיה כיסוי זה שמאפשר להגן עליכם בדרך הטובה ביותר .

המשך אישפוז בישראל ? בפוליסות הנסיעות לחו"ל המשווקות באמצעות רוב חברות הביטוח ניתן למצוא את הכיסוי של המשך אישפוז בבית חולים ציבורי כללי בישראל. כיסוי זה נחוץ מאוד למבוטח/ת כדי לבצע המשך רציף לאישפוזו בחו"ל כדי להגיע להבראה מלאה. חשוב מאוד לציין כי בביטוח נסיעות לחו"ל הכוונה לבית חולים כללי בישראל היא לאותם בתי חולים המאושרים ע"י משרד הבריאות כבתי חולים לאישפוז כללי אשר הם בבעלות ממשלתית ו/או קופת חולים ו/או רשות מקומית ובאיזור ירושלים מאושרים בתי החולים הדסה עין כרם והדסה שערי צדק. כחלק מתהליך רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל יש להקפיד , אם דרוש, לבצע הרחבה של סעיף המשך אישפוז בישראל מאחר ובפוליסה הסטנדרטית המבוטח יהיה זכאי להמשך אישפוז עד 90 יום בלבד ובתנאי שאינו זכאי לכיסוי הוצאות אישפוז מגורם אחר כולשהו לכן לדעתינו המקצועית כדאי ורצוי להרחיב סעיף זה. בביטוח נסיעות לחו"ל הנרכש באמצעות החברות ביטוח המובילות ההרחבה תרחיב את הכיסוי שאם חו"ח המבוטח יזדקק להמשך אישפוז בישראל הוא יהיה מכוסה עד 365 ימי אישפוז או סכום של 100,000$.

ביטוח נסיעות שמכסה טיפול שיניים בחו"ל ברוב פוליסות הביטוח נסיעות לחו"ל הנרכשות יש כיסוי לטיפולי שיניים בחו"ל בעת חירום ! לרובנו יש בעיות שיניים ואנו מטפלים בהם. אך מי מאיתנו לא מכיר את ה"חוויה" הלא נעימה של כאב חד שנמשך לאורך מספר שעות ואנו מחפשים את הישועה.
בביטוח נסיעות לחו"ל שתרכוש בדרך כלל יש כיסוי לטיפולי חירום ועזרה ראשונה ברפואת שיניים וזאת על סמך רשימה מפורטת של הבעיה ואופן פתרונה,כגון : עששת נרחבת – סתימה זמנית, חלל פתוח בשן – סתימה זמנית, מורסה ממקור השן – ניקוז מורסה ו/או טיפול בסגר וכו' . את הרשימה המלאה ניתן לראות בעותק פוליסה המצורפת לכל הרוכש ביטוח חשוב לציין שלכל טיפול הנובע מכאבי שיניים – יינתן טיפול להקלה או הפסקת הכאב, בדיקה וצילום השיניים הכואבות ומתן מרשם מתאים לשיכוך כאבים במקרה ולא ניתן לטפל בשן באותה עת. שרותי החירום ינתנו גם אם נדרשו עקב מצב קיים.!
חברת הביטוח מתחייבת לשלם למבוטח 300$ - 500$ בגין טיפול חירום ועזרה ראשונה . הסכום נקבע לפי סוג ביטוח הנסיעות לחו"ל הנרכש.

 
ביטוח נסיעות לחו"ל לחולים ? מידי שנה יוצאים מאות אלפי ישראלים לחו"ל ומשקיעים כסף רב בתכנון וביצוע אופטימלי של הטיול, רובם של המטיילים לא נותן את הדעת לגבי אותם מקרים לא נעימים בהם אנו יכולים להיתקל בטיול חלומותינו, החל מאי נעימות קלה – איבוד מזודה וכלה באישפוז ארוך וממושך כתוצאה מאירוע רפואי קשה. רובנו מתעלמים מרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל מתוך מחשבה כי כרטיס האשראי שברשותנו מכסה אותנו, מה שנכון, אבל בתנאי שאנו בריאים ( וביננו מי אינו נוטל כדור ? ) ואם חו"ח קרה אירוע רפואי נתפלל שיהיה קל, ולא פחות חשוב זול, כי אם לא אנו בבעיה ! ביטוח הנסיעות לחו"ל מאופיין ברובו ומתחלק ל 2 סוגים עיקריים: ביטוח נסיעות לחו"ל לאוכלוסיה בריאה ו- ביטוח נסיעות לחו"ל לאוכלוסיה עם בעיות בריאות .
לאוכלוסיה הראשונה יש אלטרנטיבה של קבלה בחינם של ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות כרטיסי האשראי הבינלאומים ( וכמו שאומרים "סוס שמקבלים במתנה לא בודקים לו את השיניים", אך במקרה זה חשוב מאוד לבדוק את "המתנה"). או רכישה ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות "מנגו"
לאוכלוסיה עם בעיות הבריאות וכמו המצויין למעלה ומי לא נוטל כדור כזה או אחר ? ברור והכרחי לקנות ביטוח נסיעות לחו"ל עם הרחבה לבעיה קיימת כדי שאם חו"ח יאושפז הנוסע כתוצאה מבעיה רפואית קיימת יהיה לו כיסוי מקסימלי . ברור וידוע כי הביטוח ה"בחינם" בכרטיסי האשראי לא מכסה בעיות רפואיות קיימות וגם סוכני הנסיעות לא בדיוק הכתובת המקצועית לדעת איזה ביטוח נסיעות מתאים לבעלי בעיה רפואית קיימת. לכן בבואכם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לחולים חשוב לפנות למקצוענים המבינים ויודעים את עבודתם ודי עם נזכיר את אותה תביעה בה נתבעה קופת חולים כללית ושילמה לחבר קופת חולים 70,000 ₪ כי המוקדנית מכרה ביטוח נסיעות לחו"ל שלא כלל הרחבה למחלה קיימת . לכן גוף מקצועי, עם נסיון רב בתביעות, העובד עם מספר חברות ביטוח וכך יכול לשווק ללקוח את המוצר הנכון הנכון ביותר עבורו , זה המקום בו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לכל אחר ובפרט לבעלי בעיה רפואית .

צור קשר : 1-700-700-254

ת.ד. 5378 אחד העם 21 הרצליה 46153 טל:09-9518518  פקס: 09-9518519   info@mango.ms
 
עמוד הבית הפוליסות הפוליסות הפוליסות הפוליסות
אודות         ביטוח עובדים זרים ביטוח נסיעות לתרמילאים  ביטוח רפואי לישראלים  ביטוח מחלות קשות
צור קשר ביטוח תיירים בישראל ביטוח נסיעות נשים בהריון  ביטוח רפואי לילדים  ביטוח למחלת הסכרת
תקנון האתר ביטוח בני ישיבות ביטוח נסיעות לחולים  ביטוח השתלות ותרופות  ביטוח אחריות לסרטן
  ביטוח צליינים ביטוח נסיעות רגיל  ביטוח תאונות אישיות  ביטוח אחריות ללב
  ביטוח זרים ביטוח נסיעות לאנשי עסקים  ביטוח רפואי כולל קוסמטי  ביטוח חיים לחולים
  ביטוח קבוצות תיירים ביטוח סטודנטים בחו"ל  ביטוח לרלוקיישן  ביטוח חיים למשכנתא
בניית אתרים Imagecom